Rochester Ginger - zázvorový nápoj, 725 ml dnes v akcii len za 4,87 EUR Využite tiež akciovú cenu dopravy pri nákupe 12 fliaš len 3,47 EUR. Doprava zdarma už pri nákupe 24 fliaš a viac !!! Pri nákupe nad 24 fliaš dostanete od nás kalendár Rochester Ginger 2023 zdarma !!!
Kód: 002851 | Značka: Rochester Ginger

Rochester Rum & Raisin - rumovo hrozienkový nealko nápoj, 725 ml - cesta k vášmu zdraviu

€4,97 €6,50 Zľava 24 % €6,86 / 1 l
Skladom

Rochester Rum & Raisin je tradičný rumovo hrozienkový nápoj starého Anglicka vyrábaný podľa rodinného receptu ešte z čias Charlesa Dickensa. Okrem toho, že je naozaj lahodný a dá sa piť v izbovej teplote at aj zohriaty ako punč má ešte jednu veľkú výhodu - je bezlepkový a vhodný pre vegánov.

Odporúčame podávať v pohároch na víno.

 

Možnosti doručenia
Môžeme doručiť do:
30.3.2023
Kategória: Rochester Ginger
Zasielame bezpečne zabalené
Dodanie už na druhý deň
Bezpečná preprava
Všetko skladom
Výhodné ceny

Rochester Rum & Raisin - rumovo hrozienkový nealko nápoj, 725 ml

 

Rochester Rum & Raisin je ďalší z obľúbených nápojov značky Rochester Ginger, preslávenú najmä vďaka svojej sérii zdraviu prospešných zázvorových nápojov.

Vychutnajte si aj tento rumovo-hrozienkový nápoj Rochester Rum & Raisin, ktorý poteší najmä na oslavách či Vaše návštevy - či už šoférov, alebo tých, ktorí sa zo zdravotných dôvodov alkoholu vyhýbajú.

Informácie o Rochester Rum & Raisin - rumovo hrozienkový nealko nápoj, 725 ml:

 

Rochester Rum and RaisinVýrobca: Rochester Drinks The Original Drinks Co

Zloženie: voda, cukor, kyselina citrónová, prírodná rumová a horzienková aróma, sorban draselný.

Nutričné hodnoty (Typické hodnoty na 100ml): Energia (kcal) 76, Energia (KJ) 323, Bielkoviny(g) 0.1, Karbohydráty (g) 18.7, z toho Cukry (g) 18.7, Tuky (g) 0.1, z toho nasýtené tuky (g) 0.1, Soľ (g) 0.008

Skladovanie:  Spotrebujte do dátumu spotreby, ktorý je uvedený na obale. Po otvorení uchovajte v chladničke a spotrebujte do 14 dní.

Objem fľaše: 725 ml

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V našej ponuke nájdete kompletný rad zdraviu prospešných nápojov Rochester Ginger:
 

Vitajte v kráľovstve ROCHESTER GINGER

Rochester Ginger - to je rodinný podnik s bohatou tradíciou. História zdraviu prospešných zázvorových nápojov Rochester Ginger sa zrodila v Anglicku, ešte za čias Charlesa Dickensa.

S využitím odborných znalostí odovzdávaných z generácie na generáciu v tejto rodinnej firme a aj vďaka neúnavnej snahe o dosiahnutie maximálnej kvality prichádza so vzrušujúcou radou zázvorových nápojov Rochester. Počas rokov sa  ich cieľ nikdy nezmenil - priniesť Vám tie najlepšie zázvorové nápoje, aké ste kedy ochutnali. 

Rochester Ginger - promo4