Rochester Ginger - zázvorový nápoj, 725 ml dnes v akcii len za 4,87 EUR Využite tiež akciovú cenu dopravy pri nákupe 12 fliaš len 3,47 EUR. Doprava zdarma už pri nákupe 24 fliaš a viac !!! Pri nákupe nad 24 fliaš dostanete od nás kalendár Rochester Ginger 2023 zdarma !!!
Kód: 002685 | Značka: Rochester Ginger

Rochester Organic Mulled Berry Punch - bio nápoj, 725 ml - cesta k Vášmu zdraviu

€5,57 €6,50 Zľava 14 % €7,68 / 1 l
Skladom

Rochester Organic Mulled Berry Punch - to je unikátna zmes prírodných vitamínov v podobe lahodného punču určeného pre chvíle sviatočnej pohody a to nielen na Vianoce. 

Nechajte sa aj Vy unášať lahodnými chuťami a  vôňami nealkoholického punču tvoreného prírodnými zložkami - prírodnou bazou, čiernymi ríbezľami, jablkovou šťavou a prírodným pomarančovým olejom.

Rochester Organic Mulled Berry Punch sa pije za tepla i za studena. Pri ohrievaní odporúčame neprevariť, aby sa zachovali liečivé účinky vitamínov obsiahnutých v prírodných zložkách tohto skvelého nápoja značky Rochester Ginger.

Možnosti doručenia
Môžeme doručiť do:
30.3.2023
Kategória: Rochester Ginger
Zasielame bezpečne zabalené
Dodanie už na druhý deň
Bezpečná preprava
Všetko skladom
Výhodné ceny

Rochester Organic Mulled Berry Punch - bio nápoj, 725 ml

 

Obľúbený nealkoholický punč z bio ovocia a korenín - Rochester Organic Mulled Berry Punch obsahuje výlučne bio zložky priam nabité vitamínmi - prírodnú bazu, čierne ríbezle, jablkovú šťavu a prírodný pomarančový olej.

Táto unikátna zmes prírodných vitamínov a iných zdraviu prospešných zložiek robí z Rochester Organic Mulled Berry Punch priam ideálny nápoj a zahriatie v sychravé jesenné a tiež studené zimné dni, ako aj perfektný uvítací nápoj počas sviatkov pre všetky návštevy - zvlášť pre šoférov, keďže neobsahuje žiadny alkohol :)

Rochester Organic Mulled Berry Punch sa dá piť aj za studena, ale odporúčame podávať horúci. Pri ohrievaní však odporúčame neprevariť, aby sa zachovali zdraviu prospešné látky a vitamíny obsiahnuté v tomto lahodnom punči.

 

Rochester organic Mulled Berry Punch - 725 mlPostup prípravy:

Pred otvorením premiešajte fľašu, aby ste sa uistili, že sú všetky koreniny rovnomerne rozmiešané. Prelejte požadované množstvo do hrnca, zohrejte a podávajte. NEPREVARIŤ!

Ako ozdobu môžete použiť plátky pomaranča na každú šálku. Pre menej sladký punč pridajte k fľaške 1 šálku vody alebo 20% do každej šálky.

 

Informácie o Rochester Organic Mulled Berry Punch:

 

Výrobca: Rochester Drinks The Original Drinks Co

Zloženie: voda, Bio trstinový cukor, bio bazové kvety, bio šťavy z čiernych ríbezlí a jabĺk (30% - všetky šťavy z koncentrátu), bio zmes korenín, kyselina citrónová, bio pomarančový olej, bez konzervantov.

Nutričné hodnoty (Typické hodnoty na 100ml): Energia (kcal) 73, Energia (KJ) 310, Bielkoviny (g) 1.0, Karbohydráty (g) 18.3, z toho Cukry (g) 17,4, Tuky (g) 0.1, z toho nasýtené tuky (g) 0.1, Soľ (g) 0.011

Skladovanie: Spotrebujte do dátumu spotreby, ktorý je uvedený na obale. Po otvorení uchovajte v chladničke a spotrebujte do 14 dní.

Objem fľaše: 725 ml

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V našej ponuke nájdete kompletný rad zdraviu prospešných nápojov Rochester Ginger:
 

Vitajte v kráľovstve ROCHESTER GINGER

Rochester Ginger - to je rodinný podnik s bohatou tradíciou. História zdraviu prospešných zázvorových nápojov Rochester Ginger sa zrodila v Anglicku, ešte za čias Charlesa Dickensa.

S využitím odborných znalostí odovzdávaných z generácie na generáciu v tejto rodinnej firme a aj vďaka neúnavnej snahe o dosiahnutie maximálnej kvality prichádza so vzrušujúcou radou zázvorových nápojov Rochester. Počas rokov sa  ich cieľ nikdy nezmenil - priniesť Vám tie najlepšie zázvorové nápoje, aké ste kedy ochutnali. 

Rochester Ginger - promo4