Rochester Ginger - zázvorový nápoj, 725 ml dnes v akcii len za 5,26 EUR. Využite akciovú cenu dopravy - pri nákupe 12 fliaš Rochester Ginger doprava len za 3,47 EUR. Doprava zdarma pri nákupe nad 124,- EUR !!!   

Posledná šanca na výhodný nákup ! Zmena cien od 1.8.2023 !!!

 
🔔 Dôležité oznámenie pre našich zákazníkov! 🔔
 
Milí priatelia, chceme vás informovať o dôležitej zmene, ktorá nás čaká od 1. augusta 2023.
 
Výrobca nápojov Rochester Ginger ohlásil, že z dôvodu zvýšenia nákladov na výrobu a suroviny sa ceny ich produktov zvýšia.
 
Ale nemusíte byť sklamaní, máme pre vás výnimočnú príležitosť!
 
Do dňa 1. augusta 2023 môžete urobiť nákup vašich obľúbených Rochester Ginger nápojov za súčasných nízkych cien. Áno, správne ste počuli! Máte šancu si zabezpečiť zásoby za pôvodné ceny a ušetriť! Preto neváhajte a zásobte sa ešte teraz, aby ste sa vyhli tejto cenovej zmene.
 
Zázvorové nápoje Rochester Ginger sú vynikajúcou voľbou pre vaše zdravie a vitalitu. Ako viete, majú liečivé účinky, ktoré prospievajú vášmu tráveniu a imunitnému systému.
 
Takže doprajte si tieto úžasné nápoje v pôvodných - výhodných cenách, ktoré sa už nebudú opakovať a užite si s nimi úžasné chvíle plné chuti a blahodárnych účinkov.
 
Ako obvykle, prejdite na našu stránku www.rochester-napoje.sk, vyberte si svoje obľúbené nápoje a využite túto skvelú príležitosť. Nechajte sa rozmaznávať a podporujte svoje zdravie s Rochester Ginger!
 
Zažite úžasný zážitok s každým dúškom a chopte sa tejto výnimočnej šance! 🌟