Rochester Ginger - zázvorový nápoj, 725 ml dnes v akcii len za 4,87 EUR Využite tiež akciovú cenu dopravy pri nákupe 12 fliaš len 3,47 EUR. Doprava zdarma už pri nákupe 24 fliaš a viac !!! Pri nákupe nad 24 fliaš dostanete od nás kalendár Rochester Ginger 2023 zdarma !!!
Kód: 002683 | Značka: Rochester Ginger

Rochester Ginger Light - zázvorový nápoj, 725 ml - cesta k Vášmu zdraviu

€5,27 €6,50 Zľava 19 % €7,27 / 1 l
Skladom

Rochester Ginger Light bez pridaného cukru svojím obsahom len 39 kalórií na 100 ml je skvelou voľbou pre všetkých milovníkov zázvorových nápojov Rochester Ginger, ktorí hľadajú pomocníka na podporu svojej imunity a chcú zároveň aj schudnúť. 

Je tiež veľmi obľúbený aj u veľkej skupiny ľudí, ktorí sa z metabolických dôvodov potrebujú vyhnúť klasickým cukrom a prírodné sladidlo - stévia (Steviol Glycosides) je pre nich vhodnou voľbou. 

Rochester Light Ginger je jedinečnou zmesou prírodných extraktov. Skvelý, zdraviu prospešný nápoj je ideálnym bojovníkom proti vírusom, vhodným pomocníkom v boji s chrípkou, angínou a nachladnutím, prehrieva organizmus, znižuje cholesterol, upravuje trávenie a črevnú mikroflóru a pôsobí priaznivo na ľudský organizmus.

 

Možnosti doručenia
Môžeme doručiť do:
30.3.2023
Kategória: Rochester Ginger
Zasielame bezpečne zabalené
Dodanie už na druhý deň
Bezpečná preprava
Všetko skladom
Výhodné ceny

Rochester Ginger Light - zázvorový nápoj, 725 ml

Rochester Ginger Light bez pridaného cukru je bezlepkový a navyše vhodný aj pre vegánov. Obsahuje len 39 kalórií na 100 ml a nájdete v ňom len prírodné sladidlo - stéviu.

Vďaka svojmu zloženiu a light prevedeniu je skvelým pomocníkom pri chudnutí a znižovaní hmotnosti, pričom zároveň účinne podporuje imunitu a zlepšuje celkový zdravotný stav.

Rochester Light Ginger je jedinečná zmes prírodných extraktov, ktorá účinne bojuje proti prechladnutiu, nádche, príznakom chrípky a proti ostatným vírusovým ochoreniam. Prehrieva organizmus, znižuje cholesterol, zlepšuje trávenie, upravuje črevnú mikroflóru, má protirakovinotvorné účinky a priaznivo pôsobí na ľudský organizmus.

 

Pri pravidelnej konzumácii zázvorový drink Rochester Ginger Light výrazne podporuje imunitný systém, čo najmä v dnešnej dobe plnej vírusových ochorení a chrípky je jeho významnou pridanou hodnotou.

Blahodárne účinky zázvorového nápoja Rochester Ginger Light týmto zďaleka nekončia. Pravidelné pitie Rochester Light Ginger nápojov prináša celý rad zdravotných benefitov:

 

Rochester naturally light Ginger - nealkokoholický zázvorový nápoj, 0,725 l 1

 • - bojuje proti vírusom, chrípke a a angíne
 • - zlepšuje dýchanie a vykašliavanie počas chrípky
 • - znižuje riziko srdcovo-cievnych ochorení
 • - významne pomáha pri chudnutí
 • - podporuje imunitu
 • - vhodný pri nadmernom zrážaní krvi - bojuje proti tvorbe krvných zrazenín
 • - zlepšuje trávenie
 • - odstraňuje zápchu a zlepšuje činnosť čriev
 • - detoxikuje telo
 • - má protirakovinotvorné účinky
 • - silný antioxidant
 • - priaznivo pôsobí na obličky a močové cesty
 • - upokojuje telo a pôsobí proti dôsledkom stresu na organizmus
 • - pomáha pri migrénach a nespavosti
 • - pomáha pri reumatických ťažkostiach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

Použitie: 

Lekári a mnísi ranného stredoveku predpisovali Zázvor, Prvosienku jarnú ako aj kvety Bazy na celý rad zdravotných ťažkostí a preto niet divu, že Rochester Ginger Lihgt, ktorý obsahuje extrakt  týchto liečivých rastlín by mohol právom niesť aj názov Rochester Ginger Light lekáreň.

Celý rad otázok - ako piť Rochester Ginger Light, ako užívať Ginger Light Rochester, správne dávkovanie Rochester Ginger Light Drink, recepty na Rochester Ginger drinky, ale aj recenzie na Ginger Rochester Light a iné zaujímavosti na tému Rochester Light ginger drink Vám prinášame práve na stránkach www.rochester-napoje.sk

 

Informácie o Rochester Ginger Light:

 

Výrobca: Rochester Drinks The Original Drinks Co

Zloženie: voda, zázvorová zložka(14%), jablčná šťava, prírodné bylinné príchute, citrónová šťava, konzervant: sorban draselný, karamel, sladidlo: Steviol Glycosides a ovocný cukor

Nutričné hodnoty (Typické hodnoty na 100ml): Energia (kcal) 39, Energia (KJ) 165, Bielkoviny (g) 0,2, Karbohydráty (g) 8,3, z toho Cukry (g) 6.7, Tuk (g) 0.2, z toho nasýtené tuky (g) 0.1, Soľ (g) 0.057

Skladovanie: Po otvorení nie je nutné chladiť. Spotrebujte do dátumu spotreby, ktorý je uvedený na obale.

Objem fľaše: 725 ml

 

V našej ponuke nájdete kompletný rad zdraviu prospešných nápojov Rochester Ginger:
 

Rochester Ginger - Vaša cesta ku zdraviu

Vitajte v kráľovstve ROCHESTER GINGER

Rochester Ginger - to je rodinný podnik s bohatou tradíciou. História zdraviu prospešných zázvorových nápojov Rochester Ginger sa zrodila v Anglicku, ešte za čias Charlesa Dickensa.

S využitím odborných znalostí odovzdávaných z generácie na generáciu v tejto rodinnej firme a aj vďaka neúnavnej snahe o dosiahnutie maximálnej kvality prichádza so vzrušujúcou radou zázvorových nápojov Rochester. Počas rokov sa  ich cieľ nikdy nezmenil - priniesť Vám tie najlepšie zázvorové nápoje, aké ste kedy ochutnali. 

Rochester Ginger - promo4