Rochester Ginger - zázvorový nápoj, 725 ml dnes v akcii len za 5,26 EUR. Využite akciovú cenu dopravy - pri nákupe 12 fliaš Rochester Ginger doprava len za 3,47 EUR. Doprava zdarma pri nákupe nad 124,- EUR !!!   

Doprava a platba

Doprava a platba - jednoduchý postup pre váš pohodlný nákup nápojov Rochester Ginger

 

Ste na správnom mieste! Náš www.rochester-napoje.sk je špecializovaný e-shop so zázvorovými nápojmi Rochester Ginger, kde si môžete tieto skvelé zázvorové nápoje jednoducho, pohodlne a rýchlo nakúpiť.

Čo môžete od nás očakávať? Rýchlu a bezproblémovú objednávku, bez zbytočného vyplňovania informácií navyše. Môžete bez poplatkov platiť pohodlne kartou, alebo prostredníctvom internetbankingu, aby ste sa s kuriérom nemuseli zdržiavať - bez manipulácie s hotovosťou alebo platobnou kartou.

Ak si želáte, zásielku tak za vás môže prevziať niekto iný a už sa nemusíte obávať o jej zaplatenie.

Sme si vedomí, že rýchle a bezpečné doručenie je pre vás dôležité. Preto sa snažíme, aby vaša zásielka s nápojmi Rochester Ginger dorazila už na druhý deň. Používame kvalitné prepravné obaly špeciálne navrhnuté pre sklenené fľaše, aby sme zabezpečili ich ochranu počas prepravy.

Aj keď sa občas môže stať nehoda a kuriér náhodou rozbije zásielku, nemusíte sa ničoho obávať. Stačí jednoducho odmietnuť jej prevzatie a my sa postaráme o všetko ostatné - vrátane doručenia náhradnej zásielky.

Väčšinou však k takýmto situáciám nedochádza. Dôkladne monitorujeme vaše zásielky a v prípade akýchkoľvek problémov sa snažíme ich vyriešiť ešte skôr, ako si ich všimnete.

Môžete sa tiež bližšie oboznámiť s našou garanciou bezpečného nákupu a doručenia v našom blogovom článku Garancia bezpečného doručenia.

Vaša spokojnosť je pre nás prioritou, a preto sa k vašim objednávkam správame so zodpovednosťou a starostlivosťou.

 

 

Teraz sa pozrime na platobné možnosti pre vaše skvelé nápoje Rochester Ginger:

Máme pre vás jednu z najlepších a najbezpečnejších platobných brán: 

 

ComGate

ComGate je česká spoločnosť, ktorá platobné služby poskytuje už 20 rokov. Do oblasti platobných služieb prináša transparentnosť a vysokú úroveň bezpečnosti v on-line priestore.

Comgate a.s je platobná inštitúcia, ktorá spadá pod dohľad Českej národnej banky. Okrem toho je zo zákona povinným subjektom voči Ministerstvu financií Českej republiky, s ktorým spolupracuje v otázkach zamedzenia prania špinavých peňazí (AML).

U nás môžete platiť platobnými kartami rôznych druhov a tiež využívať internetbanking, ak je táto forma platenia pre Vás pohodlnejšia:

          maestro_jpgmaster-card_jpgvisa_jpglogoapplepaySSPOR_vVUB-v

 

Kontakt pre prípadné otázky a reklamácie súvisiace s platbami platobnými kartami a internetbankingom:


Comgate a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

 

A teraz sa zamerajme na prepravu vašich zásielok - nápoje Rochester Ginger musia byť rýchlo a bezpečne doručené:

 Všetky vaše zázvorové nápoje Rochester Ginger sú dôkladne skladované a balené v čistom prostredí pri optimálnej teplote. Používame nové a čisté prepravné obaly, ktoré zabezpečujú ochranu vašich produktov počas celej cesty až k vám. Výnimku z tohto pravidla využívame len pri jednom z našich prepravcov, ktorý je schopný bezpečne doručovať aj bez ochranným plastových nafukovacích vankúšikov, čím prispievame k znižovaniu ekologickej záťaže a k ochrane životného prostredia.

Tu je náš jednoduchý cenník dopravy:

Vaše zásielky Rochester Ginger u nás....                                                ...a následne v kuriérskom aute na ceste k Vám :)

 balíky Rochester Ginger     balíky Rochester Ginger v kuriérskom aute

 Úprimne sa snažíme vytvárať pre vás príjemnú a spoľahlivú nákupnú skúsenosť. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky týkajúce sa dopravy alebo platby, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá!