Pri nákupe nad 58 EUR získavate dopravu zdarma - akcia je časovo obmedzená - využite hneď !!!

Doprava a platba

Je to naozaj správny obchod so zázvorovými nápojmi Rochester Ginger v ktorom mám nakúpiť?

 

Doprava zdarma pri nákupe nad 58,- EUR

 

Vieme čo od nás potrebujete - objednať rýchlo, bez vypĺňania zbytočných informácií a častokrát aj zaplatiť platobnou kartou, či internetbankingom, aby ste sa s kuriérom už nemuseli zdržiavať - či už manipuláciu s hotovosťou, alebo platobnou kartou a posterminálom kuriéra, alebo jednoducho chcete aby zásielku prevzal za Vás niekto iný a nemal starosti s jej vyplatením :)

 

Tiež vieme, že keď už Rochester Ginger objednáte, je super ak je zásielka už na druhý deň u Vás a že je chránená proti rozbitiu kvalitným prepravným obalom určeným špeciálne pre sklenené fľaše. 

Že sa aj tak môže stať nehoda a kuriér cestou zásielku rozbije - no taký je život. To však neznamená že s takou zásielkou máte nejaké starosti. Zásielku jednoducho nepreberte a my sa postaráme o všetko ostatné - vrátane doručenia náhradnej zásielky :)

Takáto situácia však väčšinou nenastane - stále "jedným okom" dozeráme na Vaše zásielky a častokrát vieme skôr ako Vy, že vznikol problém a tak ho vyriešime skôr ako si niečo všimnete :)

 

Záleží nám na Vás a tak sa k Vašim objednávkam aj správame !!!!

 

 

Takže ako na platby za skvelé nápoje Ginger Rochester?:

 

Využívame jednu z najlepších a najbezpečnejších platobných  brán v súčasnosti:

ComGate

ComGate je čisto časká spoločnosť rýdzo česká spoločnosť, ktorá platobné služby poskytuje už 20 rokov. Do oblasti platobných služieb prináša transparentnosť a vysokú úroveň bezpečnosti v on-line priestore.

ComGate Payments, a.s. je platobná inštitúcia, ktorá spadá pod dohľad Českej národnej banky. Okrem toho je zo zákona povinným subjektom voči Ministerstvu financií Českej republiky, s ktorým spolupracuje v otázkach zamedzenia prania špinavých peňazí (AML).

U nás môžete platiť platobnými kartami rôznych druhov a tiež využívať internetbanking ak je táto forma platenia pre Vás pohodlnejšia:

          maestro_jpgmaster-card_jpgvisa_jpglogoapplepaySSPOR_vVUB-v

 

Kontakt pre prípadné otázky a reklamácie súvisiace s platbami platobnými kartami a internetbankingom:


ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

 

A ako je to teda s prepravou Vašich zásielok - predsa len nápoje Rochester Ginger musia byť rýchlo a bezpečne doručené:

 

Vždy - či je vašich zásielok veľa, či málo, vždy sú skladované a balené v super čistom prostredí, pri ideálnej teplote a balené do nových - čistých prepravných obalov, ktoré ochránia vaše Rochester Ginger nápoje po celú cestu až k Vám :)

 

Vaše zásielky Rochester Ginger u nás....                                                ...a následne v kuriérskom aute na ceste k Vám :)

 balíky Rochester Ginger     balíky Rochester Ginger v kuriérskom aute

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie