Rochester Ginger - zázvorový nápoj, 725 ml dnes v akcii len za 4,87 EUR Využite tiež akciovú cenu dopravy pri nákupe 12 fliaš len 3,47 EUR. Doprava zdarma už pri nákupe 24 fliaš a viac !!! Pri nákupe nad 24 fliaš dostanete od nás kalendár Rochester Ginger 2023 zdarma !!!

Doprava a platba

Je to naozaj správny obchod so zázvorovými nápojmi Rochester Ginger v ktorom mám nakúpiť?

 

Vieme čo od nás potrebujete - objednať rýchlo, bez vypĺňania zbytočných informácií a častokrát aj zaplatiť platobnou kartou, či internetbankingom, aby ste sa s kuriérom už nemuseli zdržiavať - či už manipuláciu s hotovosťou, alebo platobnou kartou a posterminálom kuriéra, alebo jednoducho chcete aby zásielku prevzal za Vás niekto iný a nemal starosti s jej vyplatením :)

 

Tiež vieme, že keď už Rochester Ginger objednáte, je super ak je zásielka už na druhý deň u Vás a že je chránená proti rozbitiu kvalitným prepravným obalom určeným špeciálne pre sklenené fľaše. 

Že sa aj tak môže stať nehoda a kuriér cestou zásielku rozbije - no taký je život. To však neznamená že s takou zásielkou máte nejaké starosti. Zásielku jednoducho nepreberte a my sa postaráme o všetko ostatné - vrátane doručenia náhradnej zásielky :)

Takáto situácia však väčšinou nenastane - stále "jedným okom" dozeráme na Vaše zásielky a častokrát vieme skôr ako Vy, že vznikol problém a tak ho vyriešime skôr ako si niečo všimnete :)

 

Záleží nám na Vás a tak sa k Vašim objednávkam aj správame !!!!

 

 

Takže ako na platby za skvelé nápoje Ginger Rochester?:

 

Využívame jednu z najlepších a najbezpečnejších platobných  brán v súčasnosti:

ComGate

ComGate je česká spoločnosť, ktorá platobné služby poskytuje už 20 rokov. Do oblasti platobných služieb prináša transparentnosť a vysokú úroveň bezpečnosti v on-line priestore.

ComGate Payments, a.s. je platobná inštitúcia, ktorá spadá pod dohľad Českej národnej banky. Okrem toho je zo zákona povinným subjektom voči Ministerstvu financií Českej republiky, s ktorým spolupracuje v otázkach zamedzenia prania špinavých peňazí (AML).

U nás môžete platiť platobnými kartami rôznych druhov a tiež využívať internetbanking ak je táto forma platenia pre Vás pohodlnejšia:

          maestro_jpgmaster-card_jpgvisa_jpglogoapplepaySSPOR_vVUB-v

 

Kontakt pre prípadné otázky a reklamácie súvisiace s platbami platobnými kartami a internetbankingom:


ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

 

A ako je to teda s prepravou Vašich zásielok - predsa len nápoje Rochester Ginger musia byť rýchlo a bezpečne doručené:

 

Vždy - či je vašich zásielok veľa, či málo, vždy sú skladované a balené v super čistom prostredí, pri ideálnej teplote a balené do nových - čistých prepravných obalov, ktoré ochránia vaše Rochester Ginger nápoje po celú cestu až k Vám :)

 

Cenník dopravy:

 

 

Vaše zásielky Rochester Ginger u nás....                                                ...a následne v kuriérskom aute na ceste k Vám :)

 balíky Rochester Ginger     balíky Rochester Ginger v kuriérskom aute