Rochester Ginger - zázvorový nápoj, 725 ml dnes v akcii len za 5,26 EUR. Využite akciovú cenu dopravy - pri nákupe 12 fliaš Rochester Ginger doprava len za 3,47 EUR. Doprava zdarma pri nákupe nad 124,- EUR !!!   

Rochester Ginger dávkovanie

Rochester Ginger dávkovanie

 

Hoci výrobca Rochester Ginger spôsob dávkovania a ani odporúčané denné množstvo neuvádza prinášame Vám na túto tému niekoľko zaujímavých informácií:

 

Rochester Ginger  - pre zdravieRochester Ginger pozitívne účinky na Vaše zdravie - je zostavený výlučne na báze prírodných surovín bez akýchkoľvek umelých farbív, aromatických či dochucovacích látok.  Samotný výrobca neuvádza žiadne odporúčanie dávkovania. Po viacročných skúsenostiach s užívaním tohto skvelého zdraviu prospešného nápoja môžeme len odporučiť riadiť sa vlastným pocitom - do užívania sa netreba nútiť, ale ak si zvyknete začínať a končiť deň pohárikom nápoja Rochester Ginger určite urobíte dobre.

Kto potrebuje znížiť kalorický príjem, či zo zdravotných dôvodov je pre neho trstinový cukor nevhodnou potravinovou zložkou, odporúčame siahnuť po nápoji Rochester Ginger light.

Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy po dohode s lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí, v chlade a tme.

 

Samotný zázvor nepomáha len v nepriaznivom počasí, ale jeho liečivé účinky sa využívajú na zmiernenie, liečenie a prevenciu celej rady chorôb. Nezabúdajte však, že všetkého veľa škodí.

Denná dávka pre dospelého človeka v surovom stave koreňa zázvoru sú 4 gramy/deň, ale v sušenom iba 1 gram/deň. Tieto denné limity by sa nemali prekročiť, aby nevznikli nežiaduce účinky, ako je búšenie srdca, hnačka ap.

U detí do troch rokov života, by sa zázvor nemal vôbec podávať.