Rochester Ginger - zázvorový nápoj, 725 ml dnes v akcii len za 4,87 EUR Využite tiež akciovú cenu dopravy pri nákupe 12 fliaš len 3,47 EUR. Doprava zdarma už pri nákupe 24 fliaš a viac !!! Pri nákupe nad 24 fliaš dostanete od nás kalendár Rochester Ginger 2023 zdarma !!!
Kód: 002677 | Značka: Rochester Ginger

Rochester Ginger Dark - zázvorový nápoj, 725 ml - Cesta k Vášmu zdraviu

€5,19 €5,50 Zľava 6 % €7,16 / 1 l
Skladom

Rochester Ginger Dark je ďalší z mimoriadne obľúbených nealkoholických zázvorových nápojov značky Rochester Ginger. Rochester Dark Ginger je vyrobený na základe starého jamaiského receptu. Popri lahodnosti a skvelých pozitívnych účinkoch na ľudský organizmus, ktoré prinášajú všetky nápoje Rochester Ginger je Rochester Ginger Dark výnimočný svojou jemnou nasladlou chuťou obohatenou zázvorom a lahodnými tónmi karamelu.

Tak ako Rochester Ginger aj Rochester Ginger Dark je skvelá prírodná lekáreň - doslova elixír zdravia blahodárne pôsobiaci na Vaše zdravie.

Výlučne prírodný extrakt BIO zázvoru (9%), výťažkov citrusov pestovaných v režime BIO trstinového cukru a karamelu účinne bojuje proti vírusovým ochoreniam, chrípke, nachladnutiu a angíne. Pri pravidelnej konzumácii pôsobí protizápalovo, zlepšuje trávenie, znižuje cholesterol, upravuje črevnú flóru a má tiež preventívne protirakovinové účinky.

 

Možnosti doručenia
Môžeme doručiť do:
30.3.2023
Kategória: Rochester Ginger
Zasielame bezpečne zabalené
Dodanie už na druhý deň
Bezpečná preprava
Všetko skladom
Výhodné ceny

Rochester Ginger Dark - zázvorový nápoj, 725 ml

 

Rochester Dark Ginger je bezlepkový zázvorový nápoj vhodný aj pre vegánov. Je vyrobený podľa starého jamajského receptu tradovaného z generácie na generáciu. Jeho jemne nasladlá chuť a dotyk karamelu zvýrazneného citrusovými tónmi Vás určite očaria. 

Pri pravidelnej konzumácii zázvorový drink Rochester Ginger Dark výrazne podporuje imunitný systém, čo najmä v dnešnej dobe plnej vírusových ochorení a chrípky je jeho významnou pridanou hodnotou.

Blahodárne účinky zázvorového nápoja Rochester Ginger Dark týmto zďaleka nekončia. Pravidelné pitie Rochester Dark Ginger nápojov prináša celý rad zdravotných benefitov:

 Rochester Dark Ginger

 •  - bojuje proti vírusom, chrípke a a angíne
 • - zlepšuje dýchanie a vykašliavanie počas chrípky
 • - znižuje riziko srdcovo-cievnych ochorení
 • - významne pomáha pri chudnutí
 • - podporuje imunitu
 • - vhodný pri nadmernom zrážaní krvi - bojuje proti tvorbe krvných zrazenín
 • - zlepšuje trávenie
 • - odstraňuje zápchu a zlepšuje činnosť čriev
 • - detoxikuje telo
 • - má protirakovinotvorné účinky
 • - silný antioxidant
 • - priaznivo pôsobí na obličky a močové cesty
 • - upokojuje telo a pôsobí proti dôsledkom stresu na organizmus
 • - pomáha pri migrénach a nespavosti
 • - pomáha pri reumatických ťažkostiach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

Použitie: 

Lekári a mnísi ranného stredoveku predpisovali Zázvor, Prvosienku jarnú ako aj kvety Bazy na celý rad zdravotných ťažkostí a preto niet divu, že Rochester Ginger Dark, ktorý obsahuje extrakt  týchto liečivých rastlín by mohol právom niesť aj názov Rochester Ginger Dark lekáreň.

Celý rad otázok - ako piť Rochester Ginger Dark, ako užívať Ginger Dark Rochester, správne dávkovanie Rochester Ginger Dark Drink, recepty na Rochester Ginger drinky, ale aj recenzie na Ginger Rochester Dark a iné zaujímavosti na tému Rochester Dark ginger drink Vám prinášame práve na stránkach www.rochester-napoje.sk

 

Informácie o Rochester Ginger Dark:

 

Výrobca: Rochester Drinks The Original Drinks Co

Zloženie: voda, zázvorová zložka(9%), trstinový cukor, karamel, kyselina vínna, citrónová šťava, konzervant: sorban draselný

Nutričné hodnoty: (Typické hodnoty na 100ml): 93 kcal/395 KJ, bielkoviny 0,1 g, uhľohydráty 22,7 g ( z toho cukry 22,7 g), tuky 0,1 g, soľ 0,01 g

Skladovanie: Po otvorení nie je nutné chladiť. Spotrebujte do dátumu spotreby, ktorý je uvedený na obale.

Objem fľaše: 725 ml

 

V našej ponuke nájdete kompletný rad zdraviu prospešných nápojov Rochester Ginger:
 

Rochester Ginger - Vaša cesta ku zdraviu

Vitajte v kráľovstve ROCHESTER GINGER

Rochester Ginger - to je rodinný podnik s bohatou tradíciou. História zdraviu prospešných zázvorových nápojov Rochester Ginger sa zrodila v Anglicku, ešte za čias Charlesa Dickensa.

S využitím odborných znalostí odovzdávaných z generácie na generáciu v tejto rodinnej firme a aj vďaka neúnavnej snahe o dosiahnutie maximálnej kvality prichádza so vzrušujúcou radou zázvorových nápojov Rochester. Počas rokov sa  ich cieľ nikdy nezmenil - priniesť Vám tie najlepšie zázvorové nápoje, aké ste kedy ochutnali. 

Rochester Ginger - promo4