Rochester Ginger - zázvorový nápoj, 725 ml dnes v akcii len za 5,26 EUR. Využite akciovú cenu dopravy - pri nákupe 12 fliaš Rochester Ginger doprava len za 3,47 EUR. Doprava zdarma pri nákupe nad 124,- EUR !!!   

🌟Veľkonočná oslava s www.rochester-napoje.sk!🌟

 
🌼 Veľkonočná oslava s www.rochester-napoje.sk! 🌼
 
Milí priatelia,
 
🐇 Blíži sa Veľká noc, čas radosti 🌷, obnovy a zdieľania ❤️. Je to doba, keď sa stretávajú rodiny 👨‍👩‍👧‍👦 a priatelia 👫, aby spoločne oslávili jeden z najväčších kresťanských sviatkov ✝️. Aj keď sa zvyky a tradície môžu líšiť, spoločným menovateľom je pohostinnosť 🏡 a radostné stretnutia pri dobrom jedle 🍽️ a osviežujúcich nápojoch 🍹.
 
Pri tejto príležitosti chceme urobiť niečo špeciálne pre našich verných zákazníkov eshopu 🎉 www.rochester-napoje.sk. S radosťou vám predstavujeme našu veľkonočnú akciu, ktoré prinesie do vašich sviatočných chvíľ žiarivý záblesk radosti a osviežujúci dych jarného prebudenia!🌟
 
🥚 Veľkonočná ponuka:
 
🛍️ Kúpte 12 fliaš Rochester Ginger a získate od nás 1 fľašu Rochester Ginger mini (250 ml) ZDARMA!
 
🎁 Pri nákupe 24 fliaš si odnesiete domov 3 fľaše Rochester Ginger mini (250 ml) ZDARMA!
 
🎉 A pre tých najoddanejších? Objednajte 36 fliaš a obdarujeme vás 6 fľašami Rochester Ginger mini (250 ml) ZDARMA a navyše elegantnou nákupnou taškou 🛍️ ako bonus!
 
🍾 Rochester Ginger je tradičný nealkoholický zázvorový nápoj, ktorý svojou jedinečnou chuťou a osviežujúcim účinkom oslávi príchod jari 🌱 a pridá punc originality vašim veľkonočným posedeniam.
⏰ Nezabudnite, táto ponuka je časovo obmedzená a platí len počas veľkonočného obdobia do vypredania zásob Rochester Ginger mini (250 ml) !!!
 
Je to ideálny čas na doplnenie zásob vašich obľúbených nápojov 🥂 a získanie niečoho navyše ako prejav našej vďaky za vašu priazeň 🧡.
🌸 Prajeme vám krásne veľkonočné sviatky plné radosti, pokoja a spoločne strávených chvíľ s blízkymi.