Rochester Ginger - zázvorový nápoj, 725 ml dnes v akcii len za 4,87 EUR Využite tiež akciovú cenu dopravy pri nákupe 12 fliaš len 3,47 EUR. Doprava zdarma už pri nákupe 24 fliaš a viac !!! Pri nákupe nad 24 fliaš dostanete od nás kalendár Rochester Ginger 2023 zdarma !!!
Kód: 002684 | Značka: Rochester Ginger

Rochester Organic Root Ginger - zázvorový nápoj, 725 ml - cesta k Vášmu zdraviu

€5,27 €6,50 Zľava 19 % €7,27 / 1 l
Skladom

Rochester Organic Root Ginger je úžasná kombinácia bio produktov ekologického hospodárstva, ktorá skvele dopĺňa ponuku obľúbených, zdraviu prospešných zázvorových nápojov Rochester Ginger. Lahodná a svieža kombinácia bio zázvorovej zložky, bio citrusovej šťavy, bio pestovaného zázvoru a prírodného limetkového oleja si Vás okamžite získa.

Tak ako ste u rodiny nápojov Ginger Rochester už zvyknutí, aj v prípade Rochester Organic Root Ginger ide o skvelú prírodnú lekáreň - doslova elixír zdravia blahodárne pôsobiaci na Vaše zdravie.

Výlučne prírodný extrakt bio pestovaných prírodných zložiek účinne bojuje proti vírusovým ochoreniam, chrípke, nachladnutiu a angíne. Pri pravidelnej konzumácii pôsobí protizápalovo, zlepšuje trávenie, znižuje cholesterol, upravuje črevnú flóru a má tiež preventívne protirakovinové účinky.

Možnosti doručenia
Môžeme doručiť do:
30.3.2023
Kategória: Rochester Ginger
Zasielame bezpečne zabalené
Dodanie už na druhý deň
Bezpečná preprava
Všetko skladom
Výhodné ceny

Rochester Organic Root Ginger - zázvorový nápoj, 725 ml

 

Rochester Organic Root Ginger je skvelé citrusovo-zázvorové osvieženie, ktoré vhodne dopĺňa obľúbený rad zdraviu prospešných zázvorových nápojov Rochester Ginger. 

Rochester Organic Root Ginger je kompletne v BIO prevedení - všetky jeho zložky sú certifikované a možno aj preto je tento obľúbený zázvorovo-citrusov nápoj tak populárny medzi priaznivcami značky Rochester Ginger, z ktorých mnohý ho označujú ako svätý grál zázvorových nápojov.

Skvelé na tomto nápoji  je aj to, že je vhodný aj pre celiakov a vegánov.

Rochester Organic Root Ginger (BIO) odporúčame podávať chladený pre osviežujúci a zároveň silný povzbudzujúci vnem. Jednoducho pred použitím dôkladne premiešajte fľašu a podávajte priamo z Vašej chladničky :)

 

Máme pre Vás aj recept pre skvelý zázvorový čaj:

Premiešajte fľašu a na 1 diel objemu nápoja pridajte 4 diely vriacej vody, pridajte zelený čaj alebo Earl Grey a ozdobte plátkom citróna.

Recept pre oživujúci a prehrievajúci punč:

Premiešajte fľašu a nalejte objem šálky do hrnca až po bod varu. Prelejte do šálky a pridajte štamperlík Brandy, Rumu alebo Whisky.

 

 

Pri pravidelnej konzumácii zázvorovo-citrusový drink Rochester Organic Root Ginger výrazne podporuje imunitný systém, čo najmä v dnešnej dobe plnej vírusových ochorení a chrípky je jeho významnou pridanou hodnotou.

Blahodárne účinky zázvorového nápoja Rochester Organic Root Ginger týmto zďaleka nekončia. Pravidelné pitie Rochester Organic Root Ginger nápojov prináša celý rad zdravotných benefitov:

 

Rochester Root Ginger

 • - bojuje proti vírusom, chrípke a a angíne
 • - zlepšuje dýchanie a vykašliavanie počas chrípky
 • - znižuje riziko srdcovo-cievnych ochorení
 • - významne pomáha pri chudnutí
 • - podporuje imunitu
 • - vhodný pri nadmernom zrážaní krvi - bojuje proti tvorbe krvných zrazenín
 • - zlepšuje trávenie
 • - odstraňuje zápchu a zlepšuje činnosť čriev
 • - detoxikuje telo
 • - má protirakovinotvorné účinky
 • - silný antioxidant
 • - priaznivo pôsobí na obličky a močové cesty
 • - upokojuje telo a pôsobí proti dôsledkom stresu na organizmus
 • - pomáha pri migrénach a nespavosti
 • - pomáha pri reumatických ťažkostiach

 

 

 

 

 

 

 

 Použitie: 

Lekári a mnísi ranného stredoveku predpisovali Zázvor na celý rad zdravotných ťažkostí a preto niet divu, že Rochester Organic Root Ginger, ktorý obsahuje extrakt  tejto liečivej rastliny by mohol právom niesť aj názov Rochester Organic Root Ginger lekáreň.

Celý rad otázok - ako piť Rochester Organic Root Ginger, ako užívať Rochester Organic Root Ginger, správne dávkovanie Rochester Organic Root Ginger Drink, recepty na Rochester Organic Root Ginger drinky, ale aj recenzie na Rochester Organic Root Ginger a iné zaujímavosti na tému Rochester Organic Root Ginger drink Vám prinášame práve na stránkach www.rochester-napoje.sk

 

Informácie o Rochester Organic Root Ginger:

 

Výrobca: Rochester Drinks The Original Drinks Co

Zloženie: oda, BIO cukor*, BIO zázvorová zložka 7% *, BIO citrónová šťava(z koncentrátu)*, prírodná zázvorová príchuť, prírodný limetkový olej. *produkty ekologického hospodárstva

Nutričné hodnoty (Typické hodnoty na 100ml) Energia (kcal) 78, Energia (KJ) 332, Bielkoviny (g) 1.0, Karbogydráty (g) 19.2, z toho Cukry (g) 19.1, Tuky (g) 0.1, z toho nasýtené tuky (g) 0.1, Soľ (g) 0.012

Skladovanie:  Spotrebujte do dátumu spotreby, ktorý je uvedený na obale. Po otvorení uchovajte v chladničke a spotrebujte do 14 dní.

Objem fľaše: 725 ml

 

V našej ponuke nájdete kompletný rad zdraviu prospešných nápojov Rochester Ginger:
 

 

 

 

Rochester Ginger - Vaša cesta ku zdraviu

Vitajte v kráľovstve ROCHESTER GINGER

Rochester Ginger - to je rodinný podnik s bohatou tradíciou. História zdraviu prospešných zázvorových nápojov Rochester Ginger sa zrodila v Anglicku, ešte za čias Charlesa Dickensa.

S využitím odborných znalostí odovzdávaných z generácie na generáciu v tejto rodinnej firme a aj vďaka neúnavnej snahe o dosiahnutie maximálnej kvality prichádza so vzrušujúcou radou zázvorových nápojov Rochester. Počas rokov sa  ich cieľ nikdy nezmenil - priniesť Vám tie najlepšie zázvorové nápoje, aké ste kedy ochutnali. 

Rochester Ginger - promo4