Rochester Ginger - zázvorový nápoj, 725 ml dnes v akcii len za 5,26 EUR. Využite akciovú cenu dopravy - pri nákupe 12 fliaš Rochester Ginger doprava len za 3,47 EUR. Doprava zdarma pri nákupe nad 124,- EUR !!!   

Blog

Vitajte v našom blogu!

V tejto rozmanitej a nadupanej digitalizovanej ére sme veľmi radi, že vás môžeme privítať na našej blogovej stránke. Venujeme sa tu vášmu obľúbenému svetu zázvorových nápojov Rochester Ginger, prinášame zaujímavé články, tipy a novinky zo sveta gastronómie a podelíme sa s vami o inšpirácie na vytvorenie úžasných chvíľ s našimi nápojmi.

Náš e-shop www.rochester-napoje.sk je zasvätený prezentácii tých najvýberovejších nápojov, ktoré spolu s vami slávia neopakovateľné okamihy. Veríme, že zdieľanie chutí a zážitkov robí z každej udalosti niečo výnimočné.

Na našom blogu sa tešíme na to, že vám priblížime náš príbeh, zdieľame zákulisné informácie o našich produktoch, a taktiež vás inšpirujeme novými spôsobmi, ako si vychutnať náš sortiment nápojov.

Zostaňte s nami v kontakte, aby ste nepremeškali žiadne exkluzívne akcie, novinky a súťaže. Chceme, aby ste mali o našich nápojoch všetky potrebné informácie a aby ste si ich mohli naplno vychutnať.

Ďakujeme, že ste s nami, a tešíme sa na spoločnú cestu za chuťovými zážitkami!

Váš team Rochester-napoje.sk

Hore
15 položiek celkom