Rochester Ginger - zázvorový nápoj, 725 ml dnes v akcii len za 4,87 EUR Využite tiež akciovú cenu dopravy pri nákupe 12 fliaš len 3,47 EUR. Doprava zdarma už pri nákupe 24 fliaš a viac !!! Pri nákupe nad 24 fliaš dostanete od nás kalendár Rochester Ginger 2023 zdarma !!!
Kód: 002517 | Značka: Rochester Ginger

Rochester Ginger - zázvorový nápoj, 725 ml - cesta k Vášmu zdraviu

€4,87 €6,50 Zľava 25 % €6,72 / 1 l
Skladom

Rochester Ginger je mimoriadne obľúbený nealkoholický tradičný zázvorový nápoj vyrobený na základe starého anglického rodinného receptu ešte z čias Charlesa Dickensa.

Je to skvelá prírodná lekáreň - doslova elixír zdravia blahodárne pôsobiaci na Vaše zdravie.

Výlučne prírodný extrakt zázvoru, výťažkov bazových kvetov, hrozienok a trstinového cukru účinne bojuje proti vírusovým ochoreniam, chrípke a angíne. Pri pravidelnej konzumácii pôsobí protizápalovo, zlepšuje trávenie, znižuje cholesterol, upravuje črevnú flóru a má tiež preventívne protirakovinové účinky.

Možnosti doručenia
Môžeme doručiť do:
30.3.2023
Kategória: Rochester Ginger
Zasielame bezpečne zabalené
Dodanie už na druhý deň
Bezpečná preprava
Všetko skladom
Výhodné ceny

Rochester Ginger - zázvorový nápoj, 725 ml

 

Rochester Ginger je lahodný zázvorový nápoj tvorený prírodným extraktom zo zázvoru (14%), bazových kvetov, prvosienky, hrozienok  a trstinového cukru. 

Ginger Rochester je jedinečný zázvorový nápoj, ktorý nielen skvele chutí, ale vďaka jedinečnej kombinácii prírodných extraktov má aj blahodárne účinky na zdravie a ľudský organizmus. Je bezlepkový a vhodný pre vegánov.

 

Pri pravidelnej konzumácii zázvorový drink Rochester Ginger výrazne podporuje imunitný systém, čo najmä v dnešnej dobe plnej vírusových ochorení a chrípky je jeho významnou pridanou hodnotou.

Blahodárne účinky zázvorového nápoja Rochester Ginger týmto zďaleka nekončia. Pravidelné pitie Rochester Ginger nápojov prináša celý rad zdravotných benefitov:

 • Rochester Ginger - nealkoholický zázvorový nápoj (725ml)- bojuje proti vírusom, chrípke a a angíne
 • - zlepšuje dýchanie a vykašliavanie počas chrípky
 • - znižuje riziko srdcovo-cievnych ochorení
 • - významne pomáha pri chudnutí
 • - podporuje imunitu
 • - vhodný pri nadmernom zrážaní krvi - bojuje proti tvorbe krvných zrazenín
 • - zlepšuje trávenie
 • - odstraňuje zápchu a zlepšuje činnosť čriev
 • - detoxikuje telo
 • - má protirakovinotvorné účinky
 • - silný antioxidant
 • - priaznivo pôsobí na obličky a močové cesty
 • - upokojuje telo a pôsobí proti dôsledkom stresu na organizmus
 • - pomáha pri migrénach a nespavosti
 • - pomáha pri reumatických ťažkostiach

 

Ocenenia:

Rochester Ginger drink bol v roku 2013 v Moskve vyhlásený za svetový najlepší prírodný nápoj. Tento veľký úspech a svoje kvality potvrdil tento skvelý a čoraz viac obľubený zázvorový nápoj aj v roku 2014 keď vyhral prestížne ocenenie Gulfood za najlepší nealkoholický nápoj sveta na prestížnom medzinárodnom potravinárskom veľtrhu v Dubaji..

 

 

  

 

 

Použitie: 

Lekári a mnísi ranného stredoveku predpisovali Zázvor, Prvosienku jarnú ako aj kvety Bazy na celý rad zdravotných ťažkostí a preto niet divu, že Rochester Ginger, ktorý obsahuje extrakt  týchto liečivých rastlín by mohol právom niesť aj názov Rochester Ginger lekáreň.

Celý rad otázok - ako piť Rochester Ginger, ako užívať Ginger Rochester, správne dávkovanie Rochester Ginger Drink, recepty na Rochester Ginger drinky, ale aj recenzie na Ginger Rochester a iné zaujímavosti na tému Rochester Ginger drink Vám prinášame práve na stránkach www.rochester-napoje.sk

 

Informácie o Rochester Ginger:

 

Výrobca: Rochester Drinks The Original Drinks Co

Zloženie: voda, zázvorová zložka(14%), extrakt(hrozienka, prvosienky, bazové kvety), trstinový cukor, kyselina citrónová, karamel, konzervant: sorban draselný

Nutričné hodnoty (Typické hodnoty na 100ml): Energia (kcal) 76, Energia (KJ) 323, Bielkoviny (g) 1.0, Karbohydráty (g) 18.9, Z toho cukry (g) 18.1, Tuky (g) 0.1, Z toho nasýtené tuky (g) 0.1, Soľ (g) 0.009

Skladovanie: Po otvorení nie je nutné chladiť. Spotrebujte do dátumu spotreby, ktorý je uvedený na obale.

Objem fľaše: 725 ml

 

 

V našej ponuke nájdete kompletný rad zdraviu prospešných nápojov Rochester Ginger:
 
 

 

 

 

Rochester Ginger - Vaša cesta ku zdraviu

Rochester Ginger - Vaše zdravie a imunita

Rochester Ginger a chudnutie

Rochester Ginger a Valentín

Vitajte v kráľovstve ROCHESTER GINGER

Rochester Ginger - to je rodinný podnik s bohatou tradíciou. História zdraviu prospešných zázvorových nápojov Rochester Ginger sa zrodila v Anglicku, ešte za čias Charlesa Dickensa.

S využitím odborných znalostí odovzdávaných z generácie na generáciu v tejto rodinnej firme a aj vďaka neúnavnej snahe o dosiahnutie maximálnej kvality prichádza so vzrušujúcou radou zázvorových nápojov Rochester. Počas rokov sa  ich cieľ nikdy nezmenil - priniesť Vám tie najlepšie zázvorové nápoje, aké ste kedy ochutnali. 

Rochester Ginger - promo4