Rochester Ginger - zázvorový nápoj, 725 ml dnes v akcii len za 4,87 EUR Využite tiež akciovú cenu dopravy pri nákupe 12 fliaš len 3,47 EUR. Doprava zdarma už pri nákupe 24 fliaš a viac !!! Pri nákupe nad 24 fliaš dostanete od nás kalendár Rochester Ginger 2023 zdarma !!!
Kód: 75 | Značka: Rochester Ginger

Kalendár Rochester Ginger 2023

€2,90
Skladom

Praktický stolový kalendár s tématikou mimoriadne obľúbených a najmä zdraviu prospešných nápojov Rochester Ginger.

Zaobstarajte si aj Vy kalendár Rochester Ginger na rok 2023, položte si ho na viditeľné miesto v kancelárii, či v kuchyni, aby Vám stále pripomínal, že o svoje zdravie a imunitu sa môžete starať celý rok a to aj vďaka zázvorovým nápojom Rochester Ginger.

 

Pribalíme Vám zdarma k objednávke nad 36 fliaš !!!

Možnosti doručenia
Môžeme doručiť do:
30.3.2023
Kategória: Rochester Ginger
Zasielame bezpečne zabalené
Dodanie už na druhý deň
Bezpečná preprava
Všetko skladom
Výhodné ceny

Popis produktu nie je dostupný

Vitajte v kráľovstve ROCHESTER GINGER

Rochester Ginger - to je rodinný podnik s bohatou tradíciou. História zdraviu prospešných zázvorových nápojov Rochester Ginger sa zrodila v Anglicku, ešte za čias Charlesa Dickensa.

S využitím odborných znalostí odovzdávaných z generácie na generáciu v tejto rodinnej firme a aj vďaka neúnavnej snahe o dosiahnutie maximálnej kvality prichádza so vzrušujúcou radou zázvorových nápojov Rochester. Počas rokov sa  ich cieľ nikdy nezmenil - priniesť Vám tie najlepšie zázvorové nápoje, aké ste kedy ochutnali. 

Rochester Ginger - promo4